News
Opublikowano:
11 maja 2018

One Solution S.A.

One Solution S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku wierzytelnościowym od 2015 roku. Spółka zajmuje się nabywaniem i zarządzaniem wierzytelnościami gospodarczymi oraz windykacją na zlecenie (Inkaso). One Solution S.A. dostarcza również finansowania swojej spółce Pro Invest Finanse, która specjalizuje się w nabywaniu i zarządzaniu wierzytelnościami konsu

One Solution S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku wierzytelnościowym od 2015 roku. Spółka zajmuje się nabywaniem i zarządzaniem wierzytelnościami gospodarczymi oraz windykacją na zlecenie (Inkaso).

One Solution S.A. dostarcza również finansowania swojej spółce Pro Invest Finanse, która specjalizuje się w nabywaniu i zarządzaniu wierzytelnościami konsumenckimi (B2C). Misją One Solution S.A. jest usprawnienie płynności finansowej przedsiębiorstw z sektora B2B. Nasza wykwalifikowana kadra oraz dotychczas zdobyte doświadczenie umożliwia nam profesjonalne świadczenie usług na potrzeby klientów z różnych branż gospodarczych.